Državna natjecanja 2013./2014.

Državno natjecanje komornih sastava

Opatija, prosinac 2013.

  • Ivana Kovačević – flauta
  • Sara Romac – flauta
    2. nagrada

Nastavnik: Jasenka Markov Anterić, prof.

Regionalni dio 52. državnog natjecanja učenika i studenata glazbe i plesa

  • Ivana Kovačević – flauta
    1. nagrada

Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.
Klavir: Petra Šošić

  • Sara Romac – flauta
    1. nagrada

Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.
Klavir: Petra Šošić

  • Maja Tomašević – flauta
    1. nagrada

Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.
Klavir: Petra Šošić

  • Olivija V. Tomasović – oboa
    1. nagrada

Nastavnik: Ana Mandić, prof.
Klavir: Rozarija Samodol, prof.

  • Anna Runtić – violina
    1. nagrada

Nastavnik: Maja Eterović Marinić, prof.
Klavir: Mirna Barać, prof.

  • Monika Beus – violina
    1. nagrada

Nastavnik: Tanja Čudina, prof.
Klavir: Rozarija Samodol, prof.

  • Leon Rujak – harmonika
    1. nagrada

Nastavnik: Dalibor Boljun, prof.

  • Lea Gojak – harmonika
    1. nagrada

Nastavnik: Dalibor Boljun, prof.

  • Marta Vukasović – oboa
    2. nagrada

Nastavnik: Ana Mandić, prof.
Klavir: Rozarija Samodol, prof.

  • Ivan Siciliani – klarinet
    2. nagrada

Nastavnik: Dražen Bogdanović, prof.
Klavir: Hana Vlaho, prof.

  • Marko Runtić – violina
    2. nagrada

Nastavnik: Nensi Marunica, prof.
Klavir: Rozarija Samodol, prof.

  • Ante Selak – harmonika
    2. nagrada

Nastavnik: Dalibor Boljun, prof.

  • Jure Topić – truba
    2. nagrada

Nastavnik: Mate Kalajžić, prof.
Klavir: Mirna Barać, prof.

  • Lucija Dujmović – klarinet
    2. nagrada

Nastavnik: Mislav Norac, prof.
Klavir: Mirna Barać, prof.

  • Tereza Srzić – flauta
    3. nagrada

Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.
Klavir: Petra Šošić

  • Anet Žderić – klarinet
    priznanje

Nastavnik: Mislav Norac, prof.
Klavir: Mila Žderić, prof.

52. državno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

Zagreb – Samobor -Velika Gorica – Primošten

  • Ivana Kovačević – flauta
    2.nagrada

Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.
Klavir: Petra Šošić

  • Sara Romac – flauta
    2.nagrada

Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.
Klavir: Petra Šošić

  • Maja Tomašević – flauta
    2.nagrada

Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.
Klavir: Petra Šošić

  • Olivija V. Tomasović – oboa
    2. nagrada

Nastavnik: Ana Mandić, prof.
Klavir: Rozarija Samodol, prof.

  • Anna Runtić – violina
    2. nagrada

Nastavnik: Maja Eterović Marinić, prof.
Klavir: Mirna Barać, prof.

  • Monika Beus – violina
    1. nagrada

Nastavnik: Tanja Čudina, prof.
Klavir: Rozarija Samodol, prof.

  • Leon Rujak – harmonika
    2. nagrada

Nastavnik: Dalibor Boljun, prof.

  • Lea Gojak – harmonika
    3. nagrada

Nastavnik: Dalibor Boljun, prof.

Ovaj unos je objavljen u Natjecanja. Bookmarkirajte stalnu vezu.