Državna natjecanja


Školska godina 2012./2013.


Opatija 2012.


Josip Kalajžićmandolina
Tanja Puharićmandolina
Luka Bojkamandola
Ivona Mihajlovićgitara

3. nagrada

Nastavnik: Stipan Popović, prof.


Sara Romacflauta
Ivana Kovačevićflauta

2. nagrada

Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.


Maja Tomašević – flauta
Olivija Vjekoslava Tomasović – oboa
Maro Rica – klavir

1. nagrada

Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.


51. hrvatsko natjecanje učenika i studenata – regionalni dio


Zadar – Split – Imotski  


Maro Ricasolfeggio

1. nagrada

Nastavnik: Andreja Pivčević, prof.


Nika Tolićsolfeggio (priznanje)

Nastavnik: Mara Žderić, prof.


Florijan Tavićsolo pjevanje

2. nagrada

Nastavnik: Božo Župić, prof.


Duje Kusanović – gitara

1. nagrada

Nastavnik: Neno Munitić, prof.


Lucija Grubišaklavir

1. nagrada

Nastavnik: Snježana Verunica, prof.


51. hrvatsko natjecanje učenika i studenata


Dubrovnik


Maro Ricasolfeggio

3. nagrada

Nastavnik: Andreja Pivčević, prof.


Duje Kusanovićgitara

3. nagrada

Nastavnik: Neno Munitić, prof.


Lucija Grubišaklavir

3. nagrada

Nastavnik: Snježana Verunica, prof.


51. hrvatsko natjecanje učenika i studenata


Opatija


Ivana Kovačevićflauta
Sara Romacflauta

2. nagrada

Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.


Daleki akordi 2013. – Split


Olivija Vjekoslava Tomasovićoboa

2. nagrada

Korepetitor: Rozarija Samodol, prof.
Nastavnik: Ana Mandić, prof.


Matko Parlov – truba

3. nagrada

Korepetitor: Mirna Barać, prof.
Nastavnik: Mate Kalajžić, prof.


Toni Begović – truba

3. nagrada

Korepetitor: Mirna Barać, prof.
Nastavnik: Mate Kalajžić, prof.


Jure Topić – truba

3. nagrada

Korepetitor: Mirna Barać, prof.
Nastavnik: Mate Kalajžić, prof.


Duje Dragun – truba

3. nagrada

Korepetitor: Mirna Barać, prof.
Nastavnik: Mate Kalajžić, prof.


Monika Beus – violina,

1. nagrada

Korepetitor: Rozarija Samodol, prof.
Nastavnik: Tanja Čudina, prof.


Anna Runtić – violina

2. nagrada

Korepetitor: Mirna Barać, prof.
Nastavnik:
Maja Eterović Sorić, prof.


Marko Runtić violina

2. nagrada

Korepetitor: Mirna Barać, prof.
Nastavnik:
Maja Eterović Sorić, prof.


Lara Mravičić – flauta

3. nagrada

Korepetitor: Petra Šošić, prof.
Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.


Tereza Srzić – flauta

2. nagrada

Korepetitor: Petra Šošić, prof.
Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.


Maja Tomašević – flauta

1. nagrada

Korepetitor: Petra Šošić, prof.
Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.


Sara Romac – flauta

1. nagrada

Korepetitor: Petra Šošić, prof.
Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.


Ivana Kovačević – flauta

1. nagrada

Korepetitor: Petra Šošić, prof.
Nastavnik: Jasenka Anterić Markov, prof.


Antea Šalinović – flauta

3. nagrada

Korepetitor: Mila Žderić, prof.
Nastavnik: Marijana Poštenjak, prof.