Rezultati prijemnog ispita za 1. razred osnovne škole

Prvi razred osnovne glazbene škole makarska po odluci nastavničkog vijeća mogu upisati slijedeći učenici:

1 ANČIĆ KAROLINA udaraljke Borna Augustinović
2 BABIĆ ŠIMUN klarinet / sax Dražen Bogdanović
3 BARTULOVIĆ IVO udaraljke Borna Augustinović
4 BEBIĆ MAJA udaraljke Borna Augustinović
5 BILIĆ MARIJA violina Maja Eterović Marinić
6 BILIČIĆ ANTE truba Šime Glavina
7 BOŽIĆ KATJA violina Nensi Marunica
8 BUŠELIĆ MATE saksofon Dražen Bogdanović
9 ĆAPIN LUKA gitara Stipan Popović
10 DŽAJA DUJE udaraljke Borna Augustinović
11 FRANIĆ MARIJA klavir Hana Vlaho
12 GAZILJ TONI saksofon Dražen Bogdanović
13 GRBAVAC LANA flauta Jasenka Anterić Markov
14 GRBAVAC MIHAELA klarinet Dražen Bogdanović
15 JELAVIĆ LEON klarinet / sax Dražen Bogdanović
16 JOVIĆ LENA mandolina Stela Ivanišević
17 KATIĆ DORA truba Šime Glavina
18 KELVIŠER ANIKA mandolina Stela Ivanišević
19 LALIĆ NIKOLA udaraljke Borna Augustinović
20 LEDIĆ JOSIP udaraljke Borna Augustinović
21 LOZO LUCIJA violina Nensi Marunica
22 MARŠIĆ TONE truba Šime Glavina
23 MARTINOVIĆ LARA violina Maja Eterović Marinić
24 MILOŠ ROKO klavir Snježana Verunica
25 MIOČEVIĆ ANA mandolina Stela Ivanišević
26 MRAVIČIĆ NEDJELJKO klavir Snježana Verunica
27 MUCIĆ PETRA truba Mate Kalajžić
28 MUJAGIĆ ARIJANA udaraljke Borna Augustinović
29 PALIJA VANJA klavir Hana Vlaho
30 PERIĆ NINA klavir Snježana Verunica
31 RADIĆ ROKO gitara Stipan Popović
32 RADIĆ ANA flauta Jasenka Anterić Markov
33 RADIĆ LUCIJA klavir Rozarija Samodol
34 RAJČEVIĆ LORENCO udaraljke Borna Augustinović
35 ROSO ANAMARIA violina Nensi Marunica
36 RUNTIĆ MATE klavir Rozarija Samodol
37 ŠARIĆ PETRA flauta Jasenka Anterić Markov
38 SEFEROVIĆ DARIO MARTIN trombon Luka Logar
39 SELAK NEDO mandolina Stela Ivanišević
40 ŠUMELJ VINKO saxofon Dražen Bogdanović
41 TOMAŠ MARTA gitara Stipan Popović
42 TOMAŠEVIĆ LUCIJA  flauta Jasenka Anterić Markov
43 VELA DARIO udaraljke Borna Augustinović
44 VRANJEŠ VIKTORIJA flauta Jasenka Anterić Markov
45 ZELIĆ AGATA violina Maja Eterović Marinić
46 ŽIDIĆ PETAR klarinet / sax Dražen Bogdanović
47 ZOVKO LUCIJA violina Nensi Marunica
48 ZOVKO KATA mandolina Stela Ivanišević
49 ZUBAC MAJA violina Maja Eterović Marinić
50 ŽUNA DARKO harmonika Dalibor Boljun

P.O. Baška Voda 1.razred mogu upisati učenici:

1 BRKULJ GABRIJELA klavir
2 RADIĆ LUCIJA klavir

P.O. Vrgorac:

1 PAŽIN JURAJ klavir
2 PAŽIN MARTIN truba
3 BUNOZA IVAN MATIJA klavir
4 BAŠIĆ MATEJ SAX
5 VUKOJEVIĆ MARIJANA klavir
6 GLAMUZINA LEA gitara
7 TRANFIĆ BENJAMIN LOVRE klavir
8 GRLJUŠIĆ ANICA klavir
9 GRLJUŠIĆ ALMA flauta
10 RADIĆ DAVOR klarinet
11 VUKOJEVIĆ ANA klarinet

P.O. Drvenik 1.razred mogu upisati učenici:

1 MIOŠIĆ LARA
2 BORIĆ LEONA
3 MANJGO NIKA
4 ŠUTIĆ LARA
5 GRUBIŠA MIA
6 GRUBIŠA KATJA
Ovaj unos je objavljen u Ispiti, podjela svjedodžbi.... Bookmarkirajte stalnu vezu.